O FIRMIE

W kwietniu 1990 roku w Zielonej Górze została założona firma P.W. „Witex” sp. z o.o. Jest to firma rodzinna, która przez lata swojej działalności była i jest prowadzona z pasją przez ekspertów w swojej dziedzinie.

Przez pierwsze lata firma znajdowała się na terenie Zakładów Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej przy al. Zjednoczenia 110, natomiast od 2006 r. roku siedziba została przeniesiona na ulicę Kożuchowską 8 d.

Początkowo działaliśmy głównie jako hurtownia tkanin. Handel asortymentowy nadal jest naszym głównym rodzajem działalności. W naszej ofercie posiadamy bogatą gamę tkanin oraz wyrobów gotowych. Asortyment towarowy jest skierowany zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i różnych firm, w tym też z branży gastronomicznych i hotelowych.

Odbiorcom naszym gwarantujemy profesjonalną i sprawną obsługę, a także doradztwo wg potrzeb i gustów.

W ostatnich latach, z nazwy firmy zniknęły słowa „hurtownia tkanin”, a my rozszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe świadczone przez nas usługi, takie jak m.in. usługi kosmetyczne, księgowe, archiwizacja.

Nasza firma posiada bazę magazynową, która umożliwia szybką realizację zamówień. Dysponujemy również własnymi środkami transportu w celu dostarczenia towaru do klientów

Nasze indywidualne, elastyczne i partnerskie podejście do każdego klienta owocuje miłą oraz przyjemną współpracą, do której serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do współpracy
KONTAKT
P.W. "Witex" sp. z o.o.
ul. Kożuchowska 8d
65-364 Zielona Góra
tel: +48 68 329 97 52
+48 68 329 97 53
email: pw_witex@pro.onet.pl
Copyright by P.W. "WITEX" sp z o.o. 1990 - 2015